Bursa Fayan, Seramik Ustası Hakkımızda Sayfası| 0542 208 15 35
Hakkımızda

Bursa Fayans Ustası

 

Bursa fayans ustası web sitemize hoş geldiniz. Bursa fayans ustası ekibi olarak 3 kuşaktır bu mesleği yapan bir ailenin mensuplarıyız. Ülkemizin güzel ve nadide şehirlerinden biri olan Bursa'da ikamet etmekteyiz. Bursa'nın güzel ve iyi halkına hizmet etmekten onur duymaktayız.

 

Bursa fayans ustası ekibimiz 20 yıllık iş tecrübesi olan, alanında uzman ustalardan oluşmaktadır. Bursa fayans ustası ekibi olarak sektördeki tüm yenilikleri takip etmekteyiz. Ve yeni çıkan ürünleri projelerimizde kullanmaktayız. Bursa fayans ustası ekibi olarak gerektiğinde tüm daire tamiratlarınıda yapmaktayız. Daire içi elekterik tesisatı ve su tesisatı işlerinide yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz istekleri doğrultusunda alçı, boya, laminant parke ve mobilya işlerinide yapmaktayız.

 

Bursa fayans ustası ekibimiz bursanın tüm ilçelerinde ve mahallelerinde hizmet vermektedır. Bursa’da ev ve iş yeri tamiratlarınıza başlamadan önce bir'de bizden teklif almayı unutmayın. Bizler işimizi ve siz değerli müşterilerimizi önemsiyoruz. Bursada fayans döşeme, seramik döşeme, granit döşeme, kaplama mermer yapma, tezgah arası fayans döşeme, Banyo ve Tuvalet tamiratı ve tadilatı, doğaltaş ve kültürtaşı döşeme, kilit taşı döşeme ve karo-mermer döşeme işleri için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Bursa‘da hizmet verdiğimiz ilçeler Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, İnegöl, Gemlik, MustafaKemalPaşa, Mudanya, Gürsu, Karacabey, Orhangazi, Kestel, Yenişehir, İznik, Orhaneli, Keles, Büyükorhan ve Harmancık’tır.