Yıldırım Fayans Ustası | 0542 208 15 35
Yıldırım Fayans Ustası

Bursa Yıldırım Fayans, Seramik Ustası

Bursa Yıldırım ustası ekibi olarak Fayans, Seramik sektöründe tam 20 yıldır siz değerli bursa halkına hizmet vermekteyiz. Bursa Yıldırım fayans ustası ekibi olarak alanında uzman, profesyonel ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Yıldırım Fayans ustası ekibimiz aynı zamanda fayans döşeme işleri haricinde seramik döşeme, granit döşeme, granit seramik döşeme, doğaltaş döşeme, patlatma taş döşeme, dekoratif tuğla döşeme ve mutfak tezgah arası fayans döşeme işlerini’de yapmaktadır. Bursa Yıldırım fayans ustası ekibimiz ister işyeriniz olsun ister eviniz olsun tüm ıslak ve kuru zeminlere, tv ünite arkalarına, yatak odası veya salona fon olarak düşündüğünüz ürünleri hızlı bir şekilde döşeme işlemi gerçekleştirmektedir. Bursa yıldırım fayans ustası ekibi uygun fiyat ve kaliteli işçilik sunmaktadır. Lütfen yaptırmak istediğiniz işler için birde bizden teklif alın.

bursa yıldırım banyo tamirat tadilat ustası

Bursa Yıldırım fayans ustası ekibimiz fayans, seramik, banyo ve granit döşeme sektöründeki yenilikleri ve çeşitlilikleri takip etmektedir. Banyolarınıza yeni modern seçenekleri göze alarak tasarlamaktayız. Sektörde çıkan yenilikleri kendi projelerimizde en doğru şekilde ve titizlikte uygulamaktayız. Yıldırım Fayans ustası ekibimiz sizlerin mutfak, banyo, balkon, teras ve tuvaletlerinizi sizlerin istekleri ve beğenisi doğrultusunda şık ve güzel bir mekan dönüştürmektedir. Yıldırım fayans ustası ekibimiz modern banyo tasarlama, Su tesisatı döşeme, fayans döşeme ve uygulamasında uzmandır. Fayans ustası ekibimiz internetten beğenmiş olduğunuz herhangi bir ürünü sizin evinizin banyosuna veya ıslak zemine çok rahat bir şekilde uygulayabilmektedir. Yeter’ki siz isteyin… 

bursa yıldırım banyo yenileme ve dekorasyon ustası

Fayans, seramik, granit sektöründe son dönemlerde moda haline gelen mermer desenli ve ahşap desen görünümlü fayans ve seramikler üretilmektedir. Bildiğiniz üzere artık seramik ve fayanslar bir tek ıslak zeminlere uygulanmamaktadır. Ofis ve evinizin diğer odalarına da seramik, fayans, granit döşenmektedir. Ahşap görünümlü seramikler ile salonunuzu, yatak odanızı veya koridorunuzu parke döşenmiş hissi verebilirsiniz. Duvar kağıdı desenli fayanslar ile salonunuza yada oturma odanıza kağıt deseni verebilirsiniz. Yeni çıkan çini desenli seramikler ile salonunuza başka bir hava katabilirsiniz. Ofisleriniz için ise büyük ebatlı seramikleri yani 60cm x 120cm ölçülerindeki seramikleri tercih edebilirsiniz. Büyük ebatlı seramiklerde derz sayısı daha az olmaktadır. Büyük ebatlı seramiklerde yüzey temizlemesi daha kolay olmaktadır. Büyük ebatlı seramiklerin görünümü ise oldukça güzel ve şık olmaktadır. Büyük ebatlı seramiklerde mermer desenli motifler bulunmaktadır. Üstelik kendinden özel desenli lazer kesimli hazır göbeklerde bulunmaktadır.

 

Bursa Yıldırım ilçesine yakışan uygun fiyatlı, doğal taş görünümlü seramikler ile evinizi daha güzel mekanlara dönüştürebilirsiniz. Yıldırım ilçesi tarihi dokusuna uygun seramikler ile evinizi yenileyelim. Yapmış olduğumuz işleri uzun süreli kullanabilirsiniz. Bursa Yıldırım ilçesinde evinizde bulunan tv ünitelerinin arkalarına yada yemek odalarına doğal bir görünüm kazandırabilirsiniz. Üstelik yüzey temizlemeside bir o kadar kolaydır. Ahşap görünümlü ve doğal taş görünümlü seramikler evinizin bahçe duvarlarına veya yürüyüş yollarına döşeyebilirsiniz. Üstelik piyasada kaymaz seramik ürünleride mevcuttur. Bursa yıldırım da bulunan evinizin terasına veya balkonlarına kaymaz seramik döşeterek kaymalara ve su kaçaklarına son verebilirsiniz.

 

 

 
bursa-yildirim-banyo-fayans-ustasi
bursa-yildirim-banyo-yenileme-ustasi
bursa-yildirim-banyo-seramik-ustasi
bursa-yildirim-banyo-tamirat-ustasi