Bursa Osmangazi Fayans Ustası | 0542 208 15 35
Bursa Osmangazi Fayans Ustası

Bursa Osman Gazi Fayans Ustası, Banyo Yenileme Ve Banyo Tamirat Ustası

Bursa OsmanGazi fayans ustası ekibi olarak İnşaat hizmet sektöründe tam 20 yıldır siz değerli bursa halkına hizmet vermekteyiz. OsmanGazi fayans ustası ekibi olarak alanında uzman, profesyonel ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. OsmanGazi banyo yenileme ekibimiz aynı zamanda seramik döşeme, granit döşeme, granit seramik döşeme, doğaltaş döşeme, patlatma taş döşeme, dekoratif tuğla döşeme ve mutfak tezgah arası fayans döşeme işlerini’de yapmaktadır. Bursa Osman Gazi fayans ustası ekibimiz ister işyeriniz olsun ister eviniz olsun tüm ıslak ve kuru zeminlere, tv ünite arkalarına, yatak odası veya salona fon olarak düşündüğünüz ürünleri hızlı bir şekilde döşem işlemi gerçekleştirmektedir. OsmanGazi banyo tamirat ustası ekibimiz uygun fiyat ve kaliteli işçilik sunmaktadır. Lütfen yaptırmak istediğiniz işler için birde bizden teklif alın.

 

bursa osman gazi banyo, tuvalet fayans ustası

 

Bursa Osman Gazi fayans ustası ekibimiz fayans, seramik, banyo ve granit döşeme sektöründeki yenilikleri ve çeşitlilikleri takip etmektedir. Banyolarınıza yeni modern seçenekleri göze alarak tasarlamaktayız. Sektörde çıkan yenilikleri kendi projelerimizde en doğru şekilde ve titizlikte uygulamaktayız. Osman Gazi Fayans ustası ekibimiz sizlerin mutfak, banyo, balkon, teras ve tuvaletlerinizi sizlerin istekleri ve beğenisi doğrultusunda şık ve güzel bir mekan dönüştürmektedir. OsmanGazi fayans ustası ekibimiz modern banyo tasarlama, Su tesisatı döşeme, fayans döşeme ve uygulamasında uzmandır. Osman Gazi fayans ustası ekibimiz internetten beğenmiş olduğunuz herhangi bir ürünü sizin evinizin banyosuna veya ıslak zemine çok rahat bir şekilde uygulayabilmektedir. Yeter’ki siz isteyin… 

 

bursa osmangazi banyo tamirat ve tadilat ustası

 

Fayans, seramik, granit sektöründe son dönemlerde moda haline gelen mermer desenli ve ahşap desen görünümlü fayans ve seramikler üretilmektedir. Bildiğiniz üzere artık seramik ve fayanslar bir tek ıslak zeminlere uygulanmamaktadır. Ofis ve evinizin diğer odalarına da seramik, fayans, granit döşenmektedir. Ahşap görünümlü seramikler ile salonunuzu, yatak odanızı veya koridorunuzu parke döşenmiş hissi verebilirsiniz. Duvar kağıdı desenli fayanslar ile salonunuza yada oturma odanıza kağıt deseni verebilirsiniz. Yeni çıkan çini desenli seramikler ile salonunuza başka bir hava katabilirsiniz. Ofisleriniz için ise büyük ebatlı seramikleri yani 60cm x 120cm ölçülerindeki seramikleri tercih edebilirsiniz. Büyük ebatlı seramiklerde derz sayısı daha az olmaktadır. Büyük ebatlı seramiklerde yüzey temizlemesi daha kolay olmaktadır. Büyük ebatlı seramiklerin görünümü ise oldukça güzel ve şık olmaktadır. Büyük ebatlı seramiklerde mermer desenli motifler bulunmaktadır. Üstelik kendinden özel desenli lazer kesimli hazır göbeklerde bulunmaktadır.

 

Bursa Osman Gazi ilçesine yakışan uygun fiyatlı, doğal taş görünümlü seramikler ile evinizi daha güzel mekanlara dönüştürebilirsiniz. Osman Gazi ilçesi tarihi dokusuna uygun seramikler ile evinizi yenileyelim. Yapmış olduğumuz işleri uzun süreli kullanabilirsiniz. Osman Gazi ilçesinde evinizde bulunan tv ünitelerinin arkalarına yada yemek odalarına doğal bir görünüm kazandırabilirsiniz. Üstelik yüzey temizlemeside bir o kadar kolaydır. Ahşap görünümlü ve doğal taş görünümlü seramikler evinizin bahçe duvarlarına veya yürüyüş yollarına döşeyebilirsiniz. Üstelik piyasada kaymaz seramik ürünleride mevcuttur. Osman Gazi de bulunan evinizin terasına veya balkonlarına kaymaz seramik döşeterek kaymalara ve su kaçaklarına son verebilirsiniz.

 

Bursa Osmangazi ilçesinde hizmet verdiğimiz mahalleleri şu şekildedir; Adalet, Ahmetbey, Ahmetpaşa, Akpınar, Aksungur, Aktarhüssam, Alaaddin, Alacahırka, Alacamescit, Alaşarköy, Alemdar, Alipaşa, Altınova, Altıparmak, Armutköy, Atıcılar, Avdancık, Bağlarbaşı, Bağlı, Bahar, Başaran, Büyükdeliller, Çağlayan, Çaybaşı, Çekirge, Çeltikköy, Çırpan, Çiftehavuzlar, Girişhane, Çukurcaköy, Dağakça, Demirkapı, Demirtaş Barbaros, Demirtaş Cumhuriyet, Demirtaş Dumlupınar, Demirtaş Sakarya, Demirtaşpaşa, Dereçavuşköy, Dikkaldırım, Doburca, Doğanbey, Doğancı, Doğanevler, Dürdane, Ebu ishak, Elmasbahçeler, Emek adnan menderes, Emek fatih sultan mahallesi, Emek zekai gümüşdiş, Fatih, Gaziakdemir, Geçit, Gökçeören, Gülbahçe, Gündoğdu, Güneştepe, Güneybayır, Güneybudaklar, Hacı ilyas, Hamitler, Hamzabey, Hocaalizade, Hocahasan, Hüdavendigar, Hürriyet, Hüseyinalan, İbrahimpaşa, İnkaya, İntizam, İsmetiye, İstiklal, İvezpaşa, Karabalçık, Karaislah, Kavaklı, Kayıhan, Kemerçeşme, Kırcaali, Kiremitçi, Kocanaip, Koğukçınar, Kuruçeşme, Küçükbalıklı, Küçükdeliler, Kükürtlü, Küplüpınar, Maksem, Mehmet akif, Mollafenari, Mollagüreni, Muradiye, Mürseller, Nalbantoğlu, Namık kemal, Nilüferköy, Orhanbey, Osmangazi, Ovaakça çeşmebaşı, Ovaakça eğitim, Ovaakça merkez, Ovaakça santral, Panayır, Pınarbaşı, Reyhan, Sakarya, Santral, Seç, Seferışıklar, Selamet, Selçukgazi, Selimiye, Sırameşeler, Soğanlı, Soğukkuyu, Soğukpınar, Süleymaniye, Şehabettinpaşa, Şehreküstü, Tahtakale, Tayakadın, Tuna, Tuzaklı, Tuzpazarı, Ulu, Uluçam, Veysel Karani, Yahşibey, Yenibağlar, Yeniceabat, Yenikaraman, Yenikent, Yeşilova, Yiğitali, Yunuseli ve Zafer mahalleleridir.               

osman-gazi-fayans-ustasi
osman-gazi-fayans-doseme-ustasi
osman-gazi-banyo-fayans-ustasi