Bursa Mudanya Fayans Ustası | 0542 208 15 35
Bursa Mudanya Fayans Ustası

Bursa Mudanya Fayans, Seramik, Granit Ve Banyo Ustası

Bursa Mudanya fayans, seramik ustası ekibi olarak sektörde tam 20 yılı aşkındır hizmet vermekteyiz. Bursa Mudanya banyo dekorasyon ve yenileme ustası ekibi alanında uzman profesyonel bir ekiptir. Mudanya Fayans ustası ekibimiz aynı zamanda seramik, granit ve granit seramik döşeme işlerinide yapmaktadır. Bursa Mudanya banyo tamirat ve tadilat ustası ekibimiz ister işyeriniz olsun ister eviniz olsun tüm ıslak ve kuru zeminlere seramik ve fayans döşeme işlemi gerçekleştirmektedir. Mudanya banyo dekorasyon ustası ekibimiz sektördeki yenilikleri ve çeşitlilikleri takip etmektedir. Sektörde çıkan yenilikleri projelerimizde uygulamaktayız. mudanya banyo yenileme ve fayans ustası ekibimiz sizlerin mutfak, banyo ve tuvaletlerinizi sizlerin istekleri doğrultusunda şık ve güzel fayansları döşemektedir. Lütfen siz değerli mudanya halkı yaptırmak istediğiniz projelerinizde birde bizden teklif alın. İşimizi en iyi şekilde ve zamanında teslim sözüne uyarak çalışıyoruz. 

 

bursa mudanya banyo fayans ve seramik ustası

 

Son dönemlerde mermer desenli ve ahşap görünümlü fayans ve seramikler üretilmektedir. Bildiğiniz üzere artık seramik ve fayanslar bir tek ıslak zeminlere döşenmemektedir. Ofis ve evinizin diğer odalarınada döşenmektedir. Ahşap görünümlü seramikler ile salonunuzu veya koridorunuzu parke döşenmiş hissi verebilirsiniz. Ofisleriniz için ise büyük ebatlı seramikleri yani 60cm x 120cm, 120 cm x 240 cm ve 120 cm x 360 cm ölçülerindeki seramikleri tercih edebilirsiniz. Büyük ebatlı seramiklerde derz sayısı daha az olmaktadır. Temizlemesi ve estetiği daha güzel olmaktadır.

 

bursa mudanya banyo dekorasyon ve yenileme ustası

 

Bursa Mudanya ilçesinin bitki örtüsüne uygun doğal taş görünümlü seramikler ile evinizi daha güzel mekanlara dönüştürebilirsiniz. Ahşap görünümlü ve doğal taş görünümlü seramikler evinizin bahçe duvarlarını ve zeminlerini süsleyebilirsiniz. Üstelik kaymaz seramik ürünleride mevcuttur. Mudanyada bulunan evinizin terasını veya balkonlarınızı kaymaz seramik döşeterek teras ve balkon su kaçaklarına son verebilirsiniz. Unutmayınki uygun şartlarda ve doğru döşenmiş fayans ve seramiklerin ömrü bir insan ömrünün 5 katıdır. Lütfen projelerinizi veya işlerinizi işin ehli olmayan kimselere vermeyin. 

 
bursa-mudanya-fayans-doseme-ustasi
mudanya-fayans-doseme-ustasi
bursa-mudanya-banyo-fayans-ustasi
bursa-mudanya-banyo-tamirat-ustasi