Kestel Fayans Ustası | 0542 208 15 35
Kestel Fayans Ustası

Bursa Kestel Fayans, Seramik Döşeme Ustası

Bursa Kestel Fayans, Seramik ustası ekibi olarak inşaat hizmetlerinden fayans, seramik döşeme sektöründe tam 20 yıldır siz değerli Bursa Kestel halkına hizmet vermekteyiz. Bursa Kestel fayans ustası ekibi, alanında uzman ve usta kişilerden oluşmaktadır. Kestel Fayans,seramik ustası ekibimiz fayans, seramik döşeme işleri yanında granit döşeme, granit seramik döşeme, doğaltaş döşeme, patlatma taş döşeme, dekoratif tuğla döşeme, tustik tuğla döşeme, mutfak tezgah arası fayans döşeme, su tesisatı ve pis su tesisatı işlerini’de yapmaktadır. Bursa kestel banyo dekorasyon ve yenileme ustası ekibimiz ister işyeriniz olsun ister eviniz olsun tüm ıslak ve kuru zeminlere, tv ünite arkalarına, yatak odası veya salona düşündüğünüz ürünleri hızlı ve etrafı batırmadan döşeme işlemi gerçekleştirmektedir. Bursa kestel banyo tamirat ve tadilat ustası ekibimiz uygun fiyat ve garantili işçilik sunmaktadır. Lütfen yaptırmak istediğiniz projeleriniz için birde bizden teklif alın.

 

bursa kestel banyo dekorasyon ve tadilat ustası

 

Bursa Kestel banyo dekorasyon ve yenileme usta ekibi olarak fayans, seramik, banyo ve granit döşeme sektöründeki lider firmaların yeniliklerini ve yeni çıkan ürünlerini siz değerli müşterilerimiz için takip etmekteyiz. Banyolarınızı ve diğer projelerinizi yeni modern seçenekleri göz önüne alarak tasarlamaktayız. Fayans, seramik sektöründe çıkan yeni ürünleri kendi projelerimizde ve siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda işlerinizde en doğru şekilde ve titizlikte uygulamaktayız. Kestel banyo tamirat ve tadilat ustası ekibimiz sizlerin mutfak, banyo, balkon, teras ve tuvaletlerinizi sizlerin istekleri ve beğenisi doğrultusunda şık ve güzel bir mekana dönüştürmektedir. Kestel ekibimiz modern banyo dizayn etme, su tesisatı döşeme, pis su tesisatı döşeme, fayans döşeme ve uygulamasında uzmandır. Fayans ustası ekibimiz beğenmiş olduğunuz herhangi bir ürünü sizin evinizin banyosuna veya ıslak zemine çok rahat bir şekilde uygulayabilmektedir. Yeter’ki siz isteyin… 

 

bursa kestel dekorasyon ve yenileme ustası

 

Fayans, seramik, granit seramik sektöründe son dönemlerde oldukça beğeni toplayan mermer desenli, çini desenli ve ahşap desen görünümlü fayans ve seramikler üretilmektedir. Bildiğiniz üzere artık seramik ve fayanslar bir tek ıslak zeminlere uygulanmamaktadır. Ofis ve evinizin diğer odalarına da seramik, fayans, granit döşenmektedir. Ahşap görünümlü seramikler ile salonunuzu, yatak odanızı veya koridorunuzu parke döşenmiş hissi verebilirsiniz. Duvar kağıdı desenli fayanslar ile salonunuza yada oturma odanıza kağıt deseni verebilirsiniz. Çini desenli seramikler ile salonunuzun zeminine başka bir hava katabilirsiniz. Ofisleriniz için ise büyük ebatlı seramikleri yani 60cm x 120cm ölçülerindeki seramikleri tercih edebilirsiniz. Büyük ebatlı seramiklerde derz sayısı daha az olmaktadır. Büyük ebatlı seramiklerde yüzey temizlemesi daha kolay olmaktadır. Büyük ebatlı seramiklerin görünümü ise oldukça güzel ve şık olmaktadır. Büyük ebatlı seramiklerde mermer desenli motifler bulunmaktadır. Üstelik özel desenli lazer kesimli hazır göbeklerde bulunmaktadır.

 

bursa kestel banyo ve tuvalet fayans döşeme ustası

 

Bursa kestel ilçesine yakışan doğal taş görünümlü seramikler ile evinizi daha güzel mekanlara ve doğal görünüme kavuşturabilirsiniz. Bursa’nın kestel ilçesinin tarihi dokusuna uygun seramikler ile evinizi yenileyelim. Yapmış olduğumuz işlerin garantileri vardır, uzun süreli kullanabilirsiniz. Bursa Kestel ilçesinde evinizde bulunan tv ünitelerinin arkalarına yada yemek odalarına kolay bir şekilde doğal taş döşeyebiliriz. Ahşap görünümlü ve doğal taş görünümlü seramikler evinizin bahçe duvarlarına veya yürüyüş yollarına döşetebilirsiniz. Üstelik piyasada kaymaz seramik ürünleride mevcuttur. Bursa kestel’de bulunan evinizin terasına veya balkonlarına su yalıtımı yaptırdıktan sonra, kaymaz seramik döşeterek kaymalara ve su kaçaklarına son verebilirsiniz.

bursa-kestel-fayans-doseme-ustasi
kestel-fayans-doseme-ustasi
bursa-kestel-banyo-tamirat-tadilat-fayans-ustasi