Gürsu Fayans Ustası | 0542 208 15 35
Gürsu Fayans Ustası

Bursa Gürsu Fayans, Seramik, Granit Döşeme Ve Banyo Tamir-Tadilat Ustası

Bursa Gürsu fayans ustası ekibi olarak sektörde tam 20 yılı aşkındır siz değerli Gürsu halkına hizmet vermekteyiz. Bursa Gürsu fayans, seramik ustası ekibi alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Bursa Gürsu Banyo tamirat, tadilat ekibimiz aynı zamanda seramik döşeme, granit döşeme ve granit seramik döşeme işlerini’de yapmaktadır. Bursa Gürsu banyo dekorasyon ve yenileme ustası ekibimiz ister işyeriniz olsun ister eviniz olsun istersenizde apartınız olsun tüm ıslak ve kuru zeminlere hızlı bir şekilde seramik ve fayans döşeme işlemi gerçekleştirmektedir. Çalışma arkadaşlarımız alanında uzman ve saha tecrübesi oldukça fazla olan kişilerdir. Gürsu banyo dekorasyon ve yenileme ustası ekibimiz işlerini büyük bir titizlikle ve özveri ile yapmaktadır. Lütfen ev ve iş yerlerinizde yaptırmak istediğiniz projelerinizde birde bizden teklif almayı unutmayın. 

 

bursa gürsu banyo tamirat tadilat ustası

 

Bursa gürsu fayans ustası ekibimiz fayans, seramik sektörindeki yenilikleri ve çeşitlilikleri takip etmektedir. Sektörde çıkan yenilikleri projelerimizde en doğru şekilde uygulamaktayız. Gürsu Fayans ustası ekibimiz sizlerin mutfak, banyo, balkon, teras ve tuvaletlerinizi sizlerin istekleri ve beğenisi doğrultusunda şık ve güzel seramik yada fayans döşemektedir. Gürsu fayans ustası ekibimiz herhangi bir firmanın beğenmiş olduğunuz ürününü sizin evinizin banyosuna çok rahat bir şekilde uygulayabilir. Yeterki siz isteyin… 

 

bursa gürsu banyo tamirat ve tadilat ustası

 

Son dönemlerde trend haline gelen mermer desenli ve ahşap görünümlü fayans ve seramikler üretilmektedir. Bildiğiniz üzere artık seramik ve fayanslar bir tek ıslak zeminlere uygulanmamaktadır. Ofis ve evinizin diğer odalarınada seramik döşenmektedir. Ahşap görünümlü seramikler ile salonunuzu, yatak odanızı veya koridorunuzu parke döşenmiş hissi verebilirsiniz. Ofisleriniz için ise büyük ebatlı seramikleri yani 60cm x 120cm ölçülerindeki seramikleri tercih edebilirsiniz. Büyük ebatlı seramiklerde derz sayısı daha az olmaktadır. Temizlemesi daha kolay olmaktadır. Estetiği ise oldukça güzel ve çekici olmaktadır. Büyük ölçülü seramiklerde mermer desenli motifler bulunmaktadır.

 

bursa gürsu banyo fayans ve seramik ustası

 

Bursa Gürsu ilçesinin bitki örtüsüne uygun doğal taş görünümlü seramikler ile evinizi daha güzel mekanlara dönüştürebilirsiniz. Evinizde bulunan tv ünite arkaları yada yemek odalarına doğal bir görünüm kazandırabilirisiniz. Üstelik temizlemeside bir okadar kolaydır. Ahşap görünümlü ve doğal taş görünümlü seramikler evinizin bahçe duvarlarına ve zeminlerine döşenebilir. Üstelik kaymaz seramik ürünleride mevcuttur. Gürsuda bulunan evinizin terasını veya balkonlarınızı kaymaz seramik döşeterek kaymalara ve su kaçaklarına son verebilirsiniz.

bursa-gursu-fayans-doseme-ustasi
gursu-fayans-doseme-ustasi
bursa-gursu-banyo-fayans-ustasi
bursa-gursu-banyo-tamirat-ve-tadilat-ustasi