Görükle Fayans Ustası | 0542 208 15 35
Görükle Fayans Ustası

Bursa Görükle Fayans, Seramik, Granit Ve Banyo Ustası

Bursa Görükle fayans ustası ekibi olarak sektörde tam 20 yılı aşkındır hizmet vermekteyiz. Bursa Görükle fayans ustası ekibi alanında uzman profesyonellerden oluşan bir ekiptir. Görükle Fayans ustası ekibimiz aynı zamanda seramik, granit ve granit seramik döşeme işlerinide yapmaktadır. Bursa Görükle fayans ustası ekibimiz ister işyeriniz olsun ister eviniz olsun istersenizde öğrenci evi olsun tüm ıslak ve kuru zeminlere hızlı bir şekilde seramik ve fayans döşeme işlemi gerçekleştirmektedir. Görükle banyo tamirat ve tadilat işleriniz için lütfen birde bizden teklif alın. Bursa görükle banyo dekorasyon ve yenileme usta ekiplerimiz vardır. Siz değerli görükle halkına en iyi hizmeti verebilmek için canla başla çalışcağımıza emin olabilirsiniz.

bursa görükle banyo tamirat tadilat ustası

Bursa görükle fayans ustası ekibimiz Fayans, seramik sektörindeki yenilikleri ve çeşitlilikleri takip etmektedir. Sektörde çıkan yenilikleri projelerimizde en doğru şekilde uygulamaktayız. Görüklü Fayans ustası ekibimiz sizlerin mutfak, banyo, balkon, teras ve tuvaletlerinizi sizlerin istekleri ve beğenisi doğrultusunda şık ve güzel seramik yada fayans döşemektedir.  

 

Son dönemlerde oldukça moda haline gelen mermer desenli ve ahşap görünümlü fayans ve seramikler üretilmektedir. Bildiğiniz üzere artık seramik ve fayanslar bir tek ıslak zeminlere uygulanmamaktadır. Ofis ve evinizin diğer odalarınada seramik döşenmektedir. Ahşap görünümlü seramikler ile salonunuzu, yatak odanızı veya koridorunuzu parke döşenmiş hissi verebilirsiniz. Ofisleriniz için ise büyük ebatlı seramikleri yani 60cm x 120cm ölçülerindeki seramikleri tercih edebilirsiniz. Büyük ebatlı seramiklerde derz sayısı daha az olmaktadır. Temizlemesi daha kolay olmaktadır. Estetiği ise oldukça güzel ve çekici olmaktadır.

bursa görükle banyo tamirat tadilat ustası

Bursa Görüklü ilçesinin bitki örtüsüne uygun doğal taş görünümlü seramikler ile evinizi daha güzel mekanlara dönüştürebilirsiniz. Ahşap görünümlü ve doğal taş görünümlü seramikler evinizin bahçe duvarlarını ve zeminlerini süsleyebilirsiniz. Üstelik kaymaz seramik ürünleride mevcuttur. Görüklüde bulunan evinizin terasını veya balkonlarınızı kaymaz seramik döşeterek teras ve balkon su kaçaklarına son verebilirsiniz.

bursa-gorukle-fayans-doseme-ustasi
bursa-gorukle-banyo-fayans-ustasi
gorukle-fayans-ustasi
gorukle-fayans-doseme-ustasi