Bursa Millet Mahallesi Fayans Ustası | 0542 208 15 35
Bursa Millet Mahallesi Fayans Ustası

Bursa Millet Mahallesi Fayans Ustası, Mutfak Tezgah Arası Fayans Ustası, Banyo Yenileme, Banyo Dekorasyonu, Banyo Tamirat ve Tadilat Hizmetleri

Bursa millet Mahallesi fayans ustası ekibi olarak siz değerli millet mahallesi sakinlerine fayans, seramik ve granit döşeme işlerinde hizmet vermekteyiz. Bursa millet mahallesinde banyo dekorasyonu ve yenileme işlerinide yapmaktayız. Banyo yenileme ve dekorasyon sonrası sizleri hayallerinizdeki o güzel, modern, şık ve çekici banyolara kavuşturuyoruz. Bursa millet mahallesi banyo yenileme ustası ekiplerimiz sizlere hayallerinizde, internette, showrromlarda veya başka bir yerde görüp beğendiğiniz banyoların aynısını yapıyor. Bursa millet’da bulunan mevcut banyolarınızın tamirat ve tadilat usta ihtiyaçlarınızada cevap vermekteyiz. Bursa millet’de banyo dekorasyonu, tasarım ve dizayn hizmetlerimizde mevcuttur. Millet mahallesinde kullanmakta olduğunuz mevcut banyolarınızın ister bölgesel yani kırık, çatlak, patlak fayans ve seramiklerinizi değiştirebiliriz. İstersenizde global olarak banyonuzu baştan aşağı profesyonel ekibimiz tarafından yenileyebiliriz.

bursa millet mahallesi banyo tamirat tadilat ustası

 

Bursa millet mahallesinde banyo dekorasyonu ve yenileme ustası olarak mevcut banyolarınızın eskimiş, çatlamış, kırılmış veya dökülmüş fayans ve seramiklerinizi duvar ve zeminlerinizden söküp temizliyoruz. Sonra ise sizlerin istekleri doğrultusunda ve sizlerin beğenmiş olduğu modern, şık, güzel fayans ve seramikleri döşeyerek banyolarınızı yeni modern hale getiriyoruz. Millet mahallesinde banyo duvar ve zemin seramikleriniz alanında uzman ustalarımız tarafından döşenmektedir. Bursa millet’de teras ve balkon seramik döşeme işlerinizide zemine su yalıtım işlemi yaptıktan sonra döşeme yapmaktayız. Millet mahallesinde bulunan evinizin mutfak tezgah arasınıda fayans döşeme yapabiliriz.

 

Bursa millet’de banyo yenileme sırasında gerekirse mevcut temiz su tesisat işleriniz ve pis su tesisat işlerinizide yapmaktayız. Su tesisat ekibimiz sizlerin istek ve önerileri doğrultusunda yeni projenize uygun banyo ve tuvalet için gerekli alt yapılarınızı yapmaktadır. Alt yapımı sonrası fayans ve seramik döşeme işleriniz bitiminde klozet montajı, duş batarya montajı, duş kolan montajı ve el duş montajlarınızı, klozet ve banyo dolabı ara musluk montajlarınızı ve banyo dolabınızın montajınıda yapmaktayız.

bursa millet mahallesi banyo yenileme ustası

 

Millet mahallesinde banyo tamirat, tadilat işleriniz sırasında ihtiyaç duymanız halinde banyo ve tuvaletlerinizin tavanlarına isterseniz asma tavan yapmaktayız. Yeni nesil şık ve modern tasarımlı asma tavanları banyo ve tuvaletinize profesyonel şekilde uygulamaktayız. İsterseniz internetten beğenmiş olduğunuz herhangi bir alçıpan asma tavanıda yapabiliriz. Yeterki sizler hayal edin biz ise gerçekleştirelim.
 

Millet mahallesinde banyo yenileme veya dekorasyon işiniz sırasında şayet isterseniz duşa kabin ve banyo dolabı ihtiyaçlarınızıda karşılıyoruz. İster hazır ölçülerdeki ürünleri beğenin istersenizde size özel ölçülerde üretilen ürünleri montaj edelim. Bursa millet mahallesinde banyo dekorasyonu, yenilemesi, tamirat ve tadilat ustalık hizmetleri konusunda kendini ispatlamış ve 20 yıllık iş ve saha tecrübesi olan bir ekiptir. Evim, iş yerim güzel olsun diyor ve verdiğiniz paranın boşa gitmesini istemiyorsanız bizi seçin.

bursa-millet-mahallesi-banyo-fayans-seramik-ustasi
bursa-millet-mahallesi-banyo-tamirat-tadilat-ustasi
bursa-millet-mahallesi-banyo-yenileme-ustasi
bursa-millet-mahallesi-fayans-ustasi