Bursa Konak Fayans Ustası | 0542 208 15 35
Bursa Konak Fayans Ustası

Bursa Konak Mahallesi Fayans Ustası, Seramik Ustası, Banyo Yenileme, Banyo Dekorasyonu, Banyo Tamirat ve Tadilat Hizmetleri

 

Bursa Konak Mahallesi fayans ustası ekibi olarak siz değerli Konak mahallesi sakinlerine fayans, seramik ve granit döşeme işlerinde hizmet vermekteyiz. Bursa Konak banyo dekorasyonu ve yenileme işleri sonrası sizleri hayallerinizdeki o güzel, modern, şık ve çekici banyolara kavuşturuyoruz. Bursa konak banyo yenileme ustası ekiplerimiz sizlere hayallerinizde, internette, showrromlarda veya başka bir yerde görüp beğendiğiniz banyoların aynısını yapıyor. Bursa konak’da bulunan mevcut banyolarınızın tamirat ve tadilat usta ihtiyaçlarınızada cevap vermekteyiz. Bursa konak’da banyo dekorasyonu, tasarım ve dizayn hizmetlerimizde mevcuttur. Konak’da kullanmakta olduğunuz mevcut banyolarınızın ister bölgesel yani kırık, çatlak, patlak fayans ve seramiklerinizi değiştirebiliriz. İstersenizde global olarak banyonuzu baştan aşağı profesyonel ekibimiz tarafından yenileyebiliriz.

bursa konak mahallesi fayans seramik ustası

Bursa Konak mahallesinde banyo dekorasyonu ve yenileme ustası olarak mevcut banyolarınızın eskimiş, çatlamış, kırılmış veya dökülmüş fayans ve seramiklerinizi duvar ve zeminlerinizden söküp temizliyoruz. Sonra ise sizlerin istekleri doğrultusunda ve sizlerin beğenmiş olduğu modern, şık, güzel fayans ve seramikleri döşeyerek banyolarınızı yeni modern hale getiriyoruz. Konak’da banyo duvar ve zemin seramikleriniz alanında uzman ustalarımız tarafından döşenmektedir. Bursa konak’da teras ve balkon seramik döşeme işlemlerinizide zemine su yalıtım işlemi yaptıktan sonra döşeme yapmaktayız.


bursa konak mahallesi banyo yenileme ustası

Bursa Konak’da banyo yenileme sırasında gerekirse mevcut temiz su tesisat işleriniz ve pis su tesisat işlerinizide yapmaktayız. Su tesisat ekibimiz sizlerin istek ve önerileri doğrultusunda yeni projenize uygun banyo ve tuvalet için gerekli alt yapılarınızı yapmaktadır. Alt yapımı sonrası fayans ve seramik döşeme işleriniz bitiminde klozet montajı, duş batarya montajı, duş kolan montajı ve el duş montajlarınızı, klozet ve banyo dolabı ara musluk montajlarınızı ve banyo dolabınızın montajınıda yapmaktayız.


bursa konak mahallesi banyo dekorasyon ustası

 

Konak mahallesinde banyo tamirat, tadilat işleriniz sırasında ihtiyaç halinde banyo ve tuvaletlerinizi tavanlarına isterseniz asma tavan yapmaktayız. Yeni nesil ve modern tasarımlı asma tavanları banyo ve tuvaletinize profesyonel şekilde uygulamaktayız. İsterseniz internetten beğenmiş olduğunuz herhangi bir asma tavanıda yapabiliriz. Yeterki sizler hayal edin biz ise gerçekleştirelim.
 

Konak mahallesinde banyo yenileme veya dekorasyon işinizde şayet isterseniz duşa kabin ve banyo dolabı ihtiyaçlarınızıda karşılıyoruz. İster hazır ölçülerdeki ürünleri beğenin istersenizde size özel ölçülerde üretilen ürünleri montaj edelim. Bursa Konak banyo dekorasyonu, yenilemesi, tamirat ve tadilat ustalık hizmetleri konusunda kendini ispatlamış ve 20 yıllık iş ve saha tecrübesi olan bir ekiptir. Evim, iş yerim güzel olsun diyor ve verdiğiniz paranın boşa gitmesini istemiyorsanız bizi seçin.

bursa-konak-banyo-tamirat-tadiat-ustasi
bursa-konak-banyo-dekorasyonu
bursa-konak-banyo-yenileme
bursa-konak-fayans-ustasi