Bursa Kilit Taşı Ustası | 0542 208 15 35
Bursa Kilit Taşı Ustası

Bursa Kilit Taşı Ustası

Bursa kilit taşı ustası olarak ekibimiz 20 yıldır bu sektörde bursa’da hizmet vermektedir. Bursa kilit taşı ustası ekibi olarak sektördeki çıkan yenilikleri takip etmekteyiz. Kilit taşı işinde sağlamlık ve düzen önemlidir. Ustalarımız kilit taşı döşeme konusunda oldukça tecrübeye sahipdirler. Bursa kilit taşı ustası olarak ev ve iş yerlerinizin çevresini veya yürüyüş yollarını kilit taşları ile hızlı ve sağlam bir şekilde döşeyebiliriz. Kilit taşları döşendikten sonra tekrar sökülüp kullanılabilirler. Kilit taşları farklı renk ve modellerde üretilmektedir.

 

Kilit taşı döşeme alanları iç mekan ve dış mekan olmak üzere iki kısma ayrılmaktadırlar. İç mekan ve dış mekana döşene kilit taşı modelleri aynıdır. Bursa kilit taşı ustalarımız kilit taşlarını kullanarak imkanlar dahilinde istediğiniz deseni döşerken oluşturmaktadırlar.

 

Kilit taşı modelleri 12 adettir. Kilit taşı renkleri ise üreten firmadan firmaya değişmektedir. 500 metrekare üzerinde işiniz olması halinde özel renk belirleyebilirsiniz. Üretici firmalar yüksek metrajlardaki işleri müşteri isteklerini göz önünde tutarak üretim yapmaktadırlar.

 

Kilit taşı modelleri; Sekizgen Kilit Taşı, Küp (kare) taşı, Antik Kilit Taşı, L Kilit Taşı, Beşgen Kilit Taşı, Dikdörtgen Kilit Taşı, Kare Kilit Taşı, Lamba Kilit Taşı, Aşık Kilit Taşı, Baklava Kilit Taşı, S Kilit Taşı, Elips Kilit Taşı şeklindedirler. Kilit taşları 6 cm ve 8 cm olmak üzere 2 kalınlıkta üretilmektedirler.

 

bursa-kilit-tasi-modelleri
bursa-kilit-tasi-desenleri
bursa-kilit-tasi-renkleri
bursa-kilit-tasi-desenleri-ve-renkleri
bursa-kilit-tasi-cesitleri
bursa-kilit-tasi-yildiz-modeli
bursa-kilit-tasi-yuruyus-yolu
bursa-kilit-tasi-cicek-modeli
bursa-kilit-tasi-buyuk-cicek-modeli
bursa-kilit-tasi-s-modeli
bursa-kilit-tasi-cesitleri