Bursa Doğaltaş Ustası | 0542 208 15 35
Bursa Doğaltaş Ustası

Bursa Doğal Taş Ustası

Bursa doğal taş ustası olarak ekibimiz 20 yıldır doğal taş sektöründe bursa’da hizmet vermektedir. Bursa doğaltaş ustası ekibi olarak sektördeki çıkan yenilikleri projelerimizde uygulamaktayız. Doğaltaş döşeme işinde sağlamlık, düzen ve estetik önemlidir. Doğal taş ustalarımız taş döşeme işinde oldukça tecrübeli ve bilgi sahibi insanlardır. Bursa doğal taş ustası olarak ev ve iş yerlerinizin gerek iç mekan gerekse dış mekanlarını doğal bir görünüme kavuşturabiliriz.

 

Bursa doğal taş ustası ekibi olarak iç mekan çalışma alanları genelde duvarlarda ve tv ünite arkalarında gerçekleştirmekteyiz. İç mekan alanlarınızdan duvarlarınızı oldukça estetik ve doğal bir görünüme dönüştürebilirsiniz. Duvar kaplama malzemesi olarak gerek doğal taş görünümlü malzemeleri gerekse doğal tuğla görünümlü malzemeleri tercih edebilirsiniz.

 

Bursa kültür tuğlası ustası olarakda kültür tuğla döşeme işlerinizde sizlere yardımcı olmaktayız. Kültür ve dekoratif tuğla döşeme alanları genelde iç mekan olmaktadır. Kültür tuğlası adıyla üretilen ürünlerin genel yapısı soğuğa ve sıcağa dayanmamaktadır. Genellikle bu tarz ürünler iç mekanlarda kullanılmaktadır.

 

Bursa doğal taş ustası ekibi olarak ıslak mekanlarınaza’da doğal taş döşemesi yapmaktayız. Tabiki bu işlemi gerçekleştirmeden önce 2 kat su izalasyonu yapmaktayız. Sonrasında ıslak mekanlarınızı doğal bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

 

Bursa doğaltaş ustası ekibi olarak evlerinizin dış duvarlarını veya bahçe duvarlarınızı ve barbekü, şömine üzerine doğaltaş kaplamasıda yapmaktayız. Doğaltaşları kullanarak isteğiniz doğrultusunda şömine veya barbekü işide yapmaktayız.

 

 

bursa-dogaltas-ustasi-ic-mekan
bursa-dogaltas-ustasi-salon-tas-doseme
bursa-dogaltas-ustasi-kafe
bursa-dogaltas-ustasi-oturma-odasi
bursa-rustik-tugla-ustasi-beyaz
bursa-rustik-tugla-ustasi-kirmizi
bursa-rustik-tugla-ustasi-beyaz-bar
bursa-rustik-tugla-ustasi-bar-kafe