Bursa Beşevler Fayans Ustası | 0542 208 15 35
Bursa Beşevler Fayans Ustası

Bursa Beşevler Fayans Ustası, Banyo Yenileme, Banyo Dekorasyon, Tamirat ve Tadilat Ustalık Hizmetleri

Bursa Beşevler fayans ustası ekibi olarak siz değerli bursa beşevler halkının fayans ve seramik döşeme işlerinde hizmet vermekteyiz. Bursa beşevler banyo dekorasyonu ve yenileme işlemleri sonrası sizleri yeni, modern, şık ve temiz banyolara kavuşturuyoruz. Bursa beşevler banyo yenileme ustası ekiplerimiz sizlere hayalinizdeki banyoların gerçeklerini sunuyorlar. Bursa beşevler’de bulunan mevcut banyolarınızın tamirat usta ve tadilat usta ihtiyaçlarınızada cevap vermekteyiz. Bursa beşevler banyo dekorasyon hizmetlerimizde mevcuttur. Kullanmakta olduğunuz banyolarınızın ister bölgesel yani kırk, çatlak fayanslarınızı değiştirebiliriz. Veya global olarak tüm banyonuzu profesyonel ekibimiz yenileyebilir.

bursa beşevler mah. banyo fayans seramik ustası

Bursa banyo dekorasyon ve yenileme ustası olarak mevcut banyolarınzın eskimiş, çürümüş, kırılmış ve dökülmüş fayans ve seramiklerinizi duvar ve zeminlerinizden temizliyoruz. Sonrasında ise sizlerin istekleri doğrultusunda modern ve şık banyolar haline getiriyoruz. Banyo duvar ve zemin seramikleriniz alanında uzman ustalarımız tarafından döşenmektedir. Yeni banyolarınıza yakışan modern ve şık duşakabin, klozet ve banyo dolap satışlarımızda mevcuttur.

 

Beşevlerde bulunan Banyonuzu yenileme sırasında gerekirse mevcut temiz su tesisat işleriniz ve pis su tesisat işlerinizide yapmaktayız. Sıhhi Su tesisat ekibimiz sizlerin istek ve önerileri doğrultusunda banyo ve tuvalet için gerekli alt yapılarınızı yapmaktadır. Alt yapımı sonrası fayans ve seramik döşeme işleriniz bitiminde klozet montajı, duş batarya montajı, klozet montajı ve banyo dolabı montajı, ara musluk montajlarınızıda yapmaktayız.

bursa beşevler mah. banyo yenileme ustası

Banyo tamirat, tadilat ve yenileme işlemleriniz sırasında ihtiyaç halinde banyo ve tuvalet tavanlarınızı asma tavan yapmaktayız. Yeni nesil ve modern tasarımlı banyo tuvalet asma tavan işlerinizi profesyonel şekilde uygulamaktayız. İsterseniz siz internetten beğenmiş olduğunuz herhangi bir asma tavanıda yapabiliriz. Yeterki sizler hayal edin biz ise gerçekleştirelim.

bursa beşevler mah. banyo tamirat tadilat ustası
 

Banyo yenileme işinizde şayet isterseniz duşa kabin ve banyo dolabı ihtiyaçlarınızıda karşılıyoruz. İster hazır ölçülerdeki ürünleri beğenin istersenizde size özel ölçülerde üretilen ürünleri montaj edelim. Bursa banyo dekorasyon, yenileme, tamirat ve tadilat ustalık hizmetleri konusunda kendini ispatlamış ve 20 yıllık iş ve saha tecrübesi olan bir ekiptir. Evim, iş yerim güzel olsun diyor ve verdiğiniz paranın boşa gitmesini istemiyorsanız bizi seçin.


 

Bursa Beşevler Mah. Yapmış Olduğumuz İşlerden Bazıları

Aysel hanımın genel banyo yenileme işi.

Mehmet beyin ebebeyn banyo dekorasyon işi.

Nejla hanımın genel banyo ve balkon seramiklerinin yenileme işi.

İbrahim beyin dükkanın zeminin seramik döşeme işi.

bursa-besevler-banyo-dekorasyonu
bursa-besevler-banyo-tamirat-ustasi
bursa-besevler-banyo-yenileme
bursa-besevler-fayans-ustasi