Bursa Ataevler Fayans Ustası | 0542 208 15 35
Bursa Ataevler Fayans Ustası

Bursa Ataevler Fayans Ustası, Seramik Ustası, Banyo Yenileme, Banyo Dekorasyon, Banyo Tamirat ve Tadilat Ustalık Hizmetleri

Bursa Ataevler fayans ustası ekibi olarak siz değerli bursa ataevler mahallesinde fayans ve seramik döşeme işlerinde hizmet vermekteyiz. Bursa ataevler banyo dekorasyonu ve yenileme işleri sonrası sizleri hayallinizdeki yeni, modern, şık ve temiz banyolara kavuşturuyoruz. Bursa ataevler banyo yenileme ustası ekiplerimiz sizlere rüyalarınızda görüp beğendiğiniz banyoların gerçeklerini sunuyor. Bursa ataevler’de bulunan mevcut banyolarınızın tamirat usta ve tadilat usta ihtiyaçlarınızada cevap vermekteyiz. Bursa ataevler banyo dekorasyon, tasarım ve dizayn hizmetlerimizde mevcuttur. Kullanmakta olduğunuz mevcut banyolarınızın ister bölgesel yani kırk, çatlak, patlak fayanslarınızı değiştirebiliriz. Veya global olarak tüm banyonuzu baştan aşağı profesyonel ekibimiz tarafından yenileyebiliriz.

bursa ataevler mah. banyo fayans, seramik ustası

 

Bursa ataevler banyo dekorasyon ve yenileme ustası olarak mevcut banyolarınızın eskimiş, çürümüş ve dökülmüş fayans ve seramiklerinizi duvar ve zeminlerinizden temizliyoruz. Sonra ise sizlerin istekleri doğrultusunda modern, şık, güzel fayans ve seramik döşeyerek banyolarınızı yeni haline getiriyoruz. Banyo duvar ve zemin seramikleriniz alanında uzman ustalarımız tarafından döşenmektedir.

bursa ataevler mahallesi banyo yenileme ustası

Bursa ataevler banyo yenileme sırasında mevcut temiz su tesisat işleriniz ve pis su tesisat işlerinizide yapmaktayız. Su tesisat ekibimiz sizlerin istek ve önerileri doğrultusunda yeni projenize uygun banyo ve tuvalet için gerekli alt yapılarınızı yapmaktadır. Alt yapımı sonrası fayans ve seramik döşeme işleriniz bitiminde klozet montajı, duş batarya montajı, klozet ve banyo dolabı ara musluk montajlarınızı ve banyo dolabınızın montajınıda yapmaktayız.


bursa ataevler mahallesi banyo dekorasyon ustası

Ataevlerde banyo tamirat, tadilat işleriniz sırasında ihtiyaç halinde banyo ve tuvalet tavanlarınızı asma tavan yapmaktayız. Yeni nesil ve modern tasarımlı asma tavanlarını banyo ve tuvaletinize profesyonel şekilde uygulamaktayız. İsterseniz internetten beğenmiş olduğunuz herhangi bir asma tavanıda yapabiliriz. Yeterki sizler hayal edin biz ise gerçekleştirelim.


 

Ataevler banyo yenileme işinizde şayet isterseniz duşa kabin ve banyo dolabı ihtiyaçlarınızıda karşılıyoruz. İster hazır ölçülerdeki ürünleri beğenin istersenizde size özel ölçülerde üretilen ürünleri montaj edelim. Bursa banyo dekorasyon, yenileme, tamirat ve tadilat ustalık hizmetleri konusunda kendini ispatlamış ve 20 yıllık iş ve saha tecrübesi olan bir ekiptir. Evim, iş yerim güzel olsun diyor ve verdiğiniz paranın boşa gitmesini istemiyorsanız bizi seçin.

bursa-ataevler-banyo-dekorasyonu
bursa-ataevler-banyo-tamirat-tadilat-ustasi
bursa-ataevler-banyo-yenileme
bursa-ataevler-fayans-ustasi